7th/8th Band Roster
2023-24
Flute- Kelecia Hale, Topeka-Seaman MS
- Jovie Lawrence, Perry-Lecompton MS
- Alex Profeta, Bonner Springs-Clark MS
- Marisol Rosario Mendoza, Kansas City-Arrowhead MS
- Mallory Whitney, Ft. Leavenworth-Patton JH
- Madisen Mount, Effingham-Atchison Co. Comm. JH
- Ava Garoutte, Atchison MS
- Odette McCloud, Tonganoxie MS
- Daniela Nevarez Medina, Kansas City-Argentine MS
- Athens Starkey, Bonner Springs-Clark MS
- Alt. 1 - Loralie Haynes, Ft. Leavenworth-Patton JH
- Alt. 2 - Bethany Kabus, Oskaloosa MS
- Sidney Stump, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Noah Fassnacht, Everest MS
- Kade Faught, Ft. Leavenworth-Patton JH
- Carlee Paden, Everest MS
- Braylon Truelove, Holton MS
- Norah Perry, Baldwin MS
- Taylor Bench, Baldwin MS
- Gabriel Ferguson, Topeka-Seaman MS
- Piper Wagner, Lansing MS
- Stella Chowning, Kansas City-Turner MS
- Azaria Tisby, Kansas City-Eisenhower MS
- Joselyn Santana-Chapa, Kansas City-Northwest MS
- Hailey Peterson, Atchison MS
- Hannah Anderson, Elwood-Riverside MS
- Tiffin Lanter, Everest MS
- Chloe Clayton, Rossville JH
- September Thoo, Kansas City-Gloria Willis MS
- Eryn Caton, Rossville JH
- Kaila Kinmon, Topeka-Eisenhower MS
- Caroline Bromell, Lansing MS
- Aaliyah Dlugopolski, McLouth MS
- Genevieve Martinez, Topeka-Washburn Rural MS
- Alt. 1 - Drew Malm, Lansing MS
- Alt. 2 - Jolene Swenson, Perry-Lecompton MS
- Kinsey Grimmett, Eudora MS
- Braden O'Leary-Worsley, Topeka-Robinson MS
- Erick Venegas Nevarez, Kansas City-Eisenhower MS
- Declan Blacketer, Lansing MS
- Alt. - JB Scribner, Mayetta-Royal Valley MS
- Henley Shoemaker, Hiawatha MS
- David Rolfsmeyer, Elwood-Riverside MS
- Angellik Green, Kansas City-Gloria Willis MS
- Olyvia Kimberlin, Holton MS
- Austin Dormam, Rossville JH
- Maddie Townsend, Topeka-Seaman MS
- Alt. - Ayden Redman, Basehor-Linwood MS
- Ned Forsberg, McLouth MS
- Cameron Alley, Holton-Jackson Heights MS
- Kayla Bailey, Topeka-Seaman MS
- Kendall Craig, Perry-Lecompton MS
- Alt. - Tavian Whitney, Ft. Leavenworth-Patton JH
- Ivy Mink, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Alt. - Rylan Arreola, Topeka-Robinson MS
- Jillian Goetz, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Brayden Bush, Topeka-Washburn Rural MS
- Pearl Hall, Meriden-Jefferson West MS
- Reese McMeans, McLouth MS
- Emmarie Hernandez, Nortonville-Jefferson Co. MS
- Jackson Robertson, Holton MS
- Yahir Alva Pecina, Kansas City-Sumner Academy
- Jayden Brede, Valley Falls MS
- Zoe Pollington, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Julius Inman, Topeka-Robinson MS
- April Slipke, Holton-Jackson Heights MS
- Thatcher Strube, Everest MS
- Alt. 1 - Axel Guzman, Kansas City-Gloria Willis MS
- Alt. 2 - Cooper Dial, Topeka-Washburn Rural MS
- Daniel Hernandez, Kansas City-Sumner Academy
- Sam Hickman, Mayetta-Royal Valley MS
- David-Michael Bonds, Lansing MS
- Reegen Lister, Topeka-Seaman MS
- Olivia DeBusk, Holton MS
- Matthias Ramey, Holton-Jackson Heights MS
- Vincent Ward, Lawrence-Billy Mills MS
- Leah Hargis, Topeka-Seaman MS
- Alt. - Avery Hart, Perry-Lecompton MS
- Ian Bravo-Lowell, Lawrence-Billy Mills MS
- Nate Woerner, Meriden-Jefferson West MS
- Ella Coppinger, Nortonville-Jefferson Co. MS
- Emerson Lee, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Marley Nickelson, Valley Falls MS
- Jake Robidoux, Hiawatha MS
- Billy Kabus, Oskaloosa MS
- Jada Johnson, Eudora MS
- Samuel Garner, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Eli Mott, Topeka-Seaman MS
- Alt. 1 - Oswaldo Cabrales, Topeka-Eisenhower MS
- Alt. 2 - Lillian Perkins, McLouth MS
- Jerry Watson, Tonganoxie MS
- Piper Marschean, Nortonville-Jefferson Co. MS
- Ellie Joe Skrmetta, Ft. Leavenworth-Patton JH
- Logan Herrman, Topeka-Washburn Rural MS
- Alt. - Dominic Martinez Campos, Kansas City-Northwest MS
- Gavin Overacker, Basehor-Linwood MS
- Kellan Anderson, Topeka-French MS
- Evamaria Zaragoza-Diaz, Kansas City-Northwest MS
- Noah Beauchamp, Kansas City-Turner MS
- Cooper McClane, Mayetta-Royal Valley MS
- Ian Wood, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Evelio Medoza, Kansas City-Argentine MS
- Ree Hla, Kansas City-Eisenhower MS
- Alt. 1 - Eleazar Hersh, Rossville JH
- Alt. 2 - Landon Fore, Tonganoxie MS
Listed in alphabetical order
- Thomas Appuhn, Topeka-Washburn Rural MS
- Michaela Berry, Oskaloosa MS
- Huntley Bush, Effingham-Atchison Co. Comm. JH
- Cooper Marshall, Basehor-Linwood MS
- Ayrlea McKay, Perry-Lecompton MS
- Leah Southard, Baldwin MS
- Logan Spencer, Topeka-French MS
- Tobias Yoakam, Lansing MS
- Alt. 1 - Jacob Micka, Lawrence-Billy Mills MS
- Alt. 2 - Zoe Weishaar, Nortonville-Jefferson Co. MS